Theatergroep LeBelle gaat een nieuwe uitdaging aan! Samen met de bewoners van woon- en zorgcentrum De Buitenhof maken de spelers een voorstelling, gebaseerd op de diversiteit binnen de groep.

In de voorstelling ‘HuiskamerPost in de Buitenhof’ gaat LeBelle op zoek naar de verschillen en de overeenkomsten tussen de spelers en de bewoners. Ze delen ervaringen, leren elkaar kennen en creëren door middel van spel en dans nieuwe verhalen.

Muzikant Robin Engelhard verbindt de groep aan live muziek en dansmaker Jaloe Tielens laat de groep kennis maken met de vrijheid van beweging. Het belooft een spannende, eerlijke en kwetsbare voorstelling te worden!

Speeldata
De voorstellingen van HuiskamerPost vinden plaats op

Vrijdag 19 oktober 2018 om 19:30 uur
zondag 21 oktober 2018  om14:00 uur

Locatie
De Buitenhof
Nieuw Herlaer 2
Amsterdam

Meer info