Theaterwerkplaats Tiuri speelt in juni twee nieuwe producties: ‘Paradijsvogel’ in Breda en ‘Op zoek naar IK’ in Roosendaal.

Paradijsvogel

In deze voorstelling nemen de acteurs je mee op ontdekkingstocht. Een zoektocht naar identiteit en lef. Zonder verwachtingen en zonder oordeel. ‘Paradijsvogel’ is een uitnodiging om uit je schuilplaats te komen en je in je hart te laten kijken.

vrijdag 22 juni om 19.30 uur
zaterdag 23 juni om 19.30 uur
zondag 24 juni om 14.00 uur

Te zien in Podium Bloos in Breda. Klik hier voor de kaartverkoop.

Op zoek naar IK

Nog steeds bepaalt de menigte. Je hoort er pas bij als je de juiste kleding draagt, de juiste taal spreekt en in het perfecte plaatje past. We willen niet in hokjes denken, maar doen er alles aan om in een hokje geplaatst te worden. Maar stel dat we allemaal hetzelfde zijn? Zijn we dan nog wel gelukkig? ‘Op zoek naar IK’ vertelt het verhaal van onze spelers en hoe zij op zoek gaan naar hun identiteit, hun talenten, ambities en passie.

vrijdag 29 juni om 20.15 uur
zaterdag 30 juni om 14.00 uur en 20.15 uur

Te zien in Schouwburg de Kring Roosendaal. Klik hier voor de kaartverkoop.